AT171854 Air Filter
AT171854 Air Filter
Model : AT171854
Type : Air Filters
Replacement for : AT171854
Height : 265 mm
Part numbers marked "replacement" are not affiliated with the original manufacture.
Description
Actual Size Dimensions
Overall Height: 265 mm
Outer Diameter: 171 mm
Inner Diameter: 120 mm